Custom Formatters (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: CCK
ur: سی سی کے

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم
