Custom Formatters (6.x-1.5) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Next
ca: Següent

en: enabled
ca: habilitat

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Advanced
ca: Avançat

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: Basic
ca: Bàsic

en: Clone
ca: Clona

en: Tokens
ca: Comodins

en: Are you sure you want to delete these items?
ca: Esteu segur que vols eliminar aquest element?

en: The items have been deleted.
ca: Els elements s'han esborrat.

en: Replacement value
ca: Valor pel qual se substitueix

en: Convert
ca: Converteix

en: revert
ca: reverteix

en: Basic information
ca: Informació bàsica

en: disable
ca: inhabilita

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: Bulk export
ca: Exportació massiva

en: Field types
ca: Tipus de camps
