Custom Formatters (6.x-1.5) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Next
hu: Következő

en: enabled
hu: engedélyezett

en: enable
hu: engedélyezés

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Mode
hu: Mód

en: Advanced
hu: Haladó

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Basic
hu: Alap

en: Clone
hu: Klónozás

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Token
hu: Vezérjel

en: Are you sure you want to delete these items?
hu: Ezek az elemek biztosan törölhetők?

en: The items have been deleted.
hu: A tartalmak törlése megtörtént.

en: Replacement value
hu: Helyettesítési érték

en: tokens
hu: vezérjelek

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Convert
hu: Átalakítás

en: revert
hu: visszaállítás

en: Basic information
hu: Alapinformációk

en: disable
hu: letiltás

en: Module name
hu: Modulnév

en: Bulk export
hu: Csoportos export

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Formatters
hu: Formázók
