Custom Formatters (6.x-1.5) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Mode
ne: प्रकार

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Basic
ne: सामान्य

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
