Custom Formatters (6.x-1.5) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Mode
az: Rejim

en: Advanced
az: Əlavə

en: Basic
az: Əsas

en: Revert
az: Qaytarma

en: Convert
az: Çevirmək

en: Module name
az: Modul adı
