Custom Formatters (6.x-1.6) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Custom
lt: Savitas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Mode
lt: Būdas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: The items have been deleted.
lt: Elementai buvo pašalinti

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: revert
lt: sugrąžinti

en: disable
lt: išjungti

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas
