Custom Help Text (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات
