dot2code - QR code management service (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Mode
az: Rejim

en: Domain
az: Domen

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Other
az: Digər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Duration
az: Müddət

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Delete role
az: Rolu silin

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Telephone
az: Telefon

en: Access type
az: Giriş növü

en: Interface
az: İnterfeys
