dot2code - QR code management service (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: URL
ar: العنوان URL

en: Total
ar: المجموع

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Create
ar: أنشئ

en: Active
ar: نشط

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Mode
ar: النمط

en: Domain
ar: النطاق

en: Address
ar: العنوان

en: Send
ar: أرسل

en: Start
ar: البداية

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Other
ar: آخر

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: English
ar: إنجليزية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Delete role
ar: احذف الدور

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Telephone
ar: هاتف

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Access type
ar: نوع الوصول

en: Galician
ar: جالية

en: Locales
ar: المحليات

en: Interface
ar: الواجهة

en: Interfaces
ar: واجهات
