dot2code - QR code management service (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Email
ur: ای میل

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Anonymous
ur: گمنام

en: English
ur: انگریزی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا

en: Galician
ur: گالیشی
