dot2code - QR code management service (6.x-1.7) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: English
hy: Անգլերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Delete role
hy: Ջնջել դերը:

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Galician
hy: գալիսերեն

en: Interface
hy: Ինտերֆեյս
