dot2code - QR code management service (6.x-1.7) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Total
te: మొత్తం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Create
te: సృష్టించు

en: days
te: రోజులు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Address
te: చిరునామా

en: Send
te: పంపించు

en: Other
te: ఇతర

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Duration
te: నిడివి

en: English
te: ఆంగ్లం

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు
