dot2code - QR code management service (6.x-1.8) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Create
he: יצירה

en: days
he: ימים

en: Active
he: פעיל

en: Not found
he: לא נמצא

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Domain
he: דומיין

en: Address
he: כתובת

en: Send
he: שלח

en: Company
he: חברה

en: Start
he: התחלה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Other
he: אחר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Duration
he: משך

en: Postal code
he: מיקוד

en: English
he: אנגלית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Delete role
he: מחיקת תפקיד

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Telephone
he: טלפון

en: Access type
he: סוג גישה

en: Profile fields
he: שדות פרופיל

en: Galician
he: גליצית
