dot2code - QR code management service (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (73 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Default
ru: По умолчанию

en: Download PDF
ru: Скачать PDF

en: Update
ru: Обновить

en: Total
ru: Итого

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Create
ru: Создать

en: days
ru: дней

en: Active
ru: Активно

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Custom
ru: Собственная

en: Mode
ru: Режим

en: Domain
ru: Домен

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Address
ru: Адрес

en: Send
ru: Отправить

en: Company
ru: Компания

en: Start
ru: Начало

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Other
ru: Другое

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Anonymous
ru: Гость

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Birthday
ru: День рождения

en: English
ru: Английский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Community
ru: Сообщество

en: Contact information
ru: Контактная информация

en: Invalid timestamp
ru: Ошибочный временной штамп

en: Percentage
ru: Процент

en: activate
ru: активировать

en: Delete role
ru: Удалить роль

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: Telephone
ru: Телефон

en: Domain settings
ru: Настройки домена

en: Contact email
ru: Контактный email

en: File to upload
ru: Файл для загрузки

en: Authenticated
ru: Аутентификация

en: Domain name
ru: Доменное имя

en: Generate
ru: Создать

en: Files path
ru: Путь к файлам

en: Access type
ru: Тип доступа

en: Profile fields
ru: Поля профиля

en: Visits
ru: Посещения

en: Invalid token
ru: Неправильный маркер.

en: Galician
ru: Галисийский

en: Locales
ru: Языки

en: Interface
ru: Интерфейс

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Campaign settings
ru: Установки кампании

en: Behaviour
ru: Поведение

en: Interfaces
ru: Интерфейсы

en: Reusable
ru: Переиспользуемый

en: D2C Core settings
ru: D2C настройки ядра
