Danland (6.x-1.7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Register
ar: التسجيل

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Logout
ar: خروج
