Data (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Normal
ne: साधारण

en: Index
ne: सूची
