Data (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: Node
ml: നോഡ്
