Data (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Add new
ro: Adaugă nou

en: View
ro: Afişează

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: <none>
ro: <nimic>

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Node
ro: Nod

en: Create
ro: Crează

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Item count
ro: Număr valori

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Revert
ro: Revenire

en: Select
ro: Alege

en: Identifier
ro: Identificator

en: Data
ro: Dată

en: Search index
ro: Index căutare

en: Warnings
ro: Avertizări

en: Unsigned
ro: Nesemnat
