Data Visualization Wizard (6.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Weight
it: Peso

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Filter
it: Filtra

en: Sortable
it: Ordinabile

en: Display Name
it: Nome di visualizzazione

en: Discount
it: Sconto

en: Featured
it: In evidenza

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Created on
it: Creato il
