Data Visualization Wizard (6.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر
