Data Visualization Wizard (6.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Filter
fa: فیلتر

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Google
fa: گوگل

en: Map
fa: نقشه

en: Discount
fa: تخفیف

en: Featured
fa: ویژه

en: Created on
fa: ساخته شده در
