Data Visualization Wizard (6.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Filter
ru: Фильтр

en: Sortable
ru: Может быть отсортирован

en: Display Name
ru: Отображаемое имя

en: Map
ru: Карта

en: Discount
ru: Скидка

en: Featured
ru: Популярное

en: Title field
ru: Заголовок полей

en: Created on
ru: Создано

en: Layer type
ru: Тип слоя

en: Add Layer
ru: Добавить слой
