Data Visualization Wizard (6.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Filter
te: వడపోయి
