Data Visualization Wizard (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Map
ar: خريطة

en: Featured
ar: متميز
