Data Visualization Wizard (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Filter
id: Saring

en: Sortable
id: Dapat disortir

en: Display Name
id: Nama tampilan

en: Map
id: Peta

en: Discount
id: Diskon

en: Featured
id: Pilihan

en: Title field
id: Judul bidang
