Data Visualization Wizard (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Filter
he: סינון

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Map
he: מפה

en: Discount
he: הנחה

en: Featured
he: מובלט

en: Created on
he: נוצר ב
