Data Visualization Wizard (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Display Name
da: Vist navn

en: Discount
da: Rabat

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Featured
da: Anbefalet

en: Title field
da: Titelfelt

en: Created on
da: Oprettet den

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter
