Date (6.x-2.5) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Medium
ne: माध्यम

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Clear
ne: सफा

en: Long
ne: लामो

en: Short
ne: छोटो

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: and
ne: र

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
ne: !day-आइतबार|सोमबार|मंगलबार|बुधबार|बिहीबार|सुक्रबार|सनिबर
