Date (6.x-2.8) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Never
hy: Երբեք

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: !time ago
hy: !time առաջ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Default time zone
hy: Իլռելյայն ժամային գոտի

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Մեքենայի ընթեռնելի անվանումը կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, եւ ընդգծում:

en: Are you sure you want to remove the format %format?
hy: Վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք հեռացնել %format ֆորմատը։

en: Removed date format %format.
hy: %format ամսաթվի ֆորմատը հեռացված է։

en: Add format
hy: Ավելացնել ֆորմատ

en: Allow users to delete a configured date format.
hy: Թույլատրել օգտատերերին ջնջել կոնֆիգուրացված ամսաթվի ձևաչափը:
