Date (6.x-2.4) - en to az translation catalogue (70 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Blank
az: Yeni

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Medium
az: Orta

en: OR
az: Və ya

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Anonymous
az: Anonim

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Views UI
az: Uİ görünüşü

en: Close
az: Bağlı

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: AND
az: VƏ

en: Formats
az: Formatlar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Select
az: Seçin

en: Above
az: Yuxarıda

en: @min and @max
az: @min və @max

en: Default time zone
az: Defolt vaxt qurşağı

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: starting from @count
az: @count -dan başlayaraq

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.

en: Format string
az: Format sətri

en: Add format
az: Format əlavə edin

en: Delete date format
az: Tarix formatını silin

en: Content type name
az: Məzmun növünün adı
