Date Reminder (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Event
ar: الحدث

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Date/Time
ar: التاريخ/الوقت

en: Seconds
ar: ثوان
