Date Reminder (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Email
ur: ای میل
