Dynamic display block (6.x-1.0-rc8) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Content type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Both
nl: Beide

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Use Pager
nl: Gebruik pager

en: Random
nl: Willekeurig

en: Operation
nl: Bewerking

en: Pager position
nl: Pagineringspositie

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Fade
nl: Vervaag

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Timeout
nl: Time-out

en: Blocks
nl: Blokken

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Block type
nl: Bloktype

en: Speed
nl: Snelheid

en: Custom template
nl: Aangepaste template

en: Instances
nl: Exemplaren

en: Manage Instances
nl: Instanties beheren

en: Input type
nl: Invoertype

en: Number of images
nl: Aantal afbeeldingen

en: Pause
nl: Pauze

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Click
nl: Klik

en: Cover
nl: Omslag
