Dynamic display block (6.x-1.0-rc8) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Image settings
te: బొమ్మ అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
