Deadwood (6.x-1.5) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Development
fa: توسعه

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: شرح

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Category
fa: دسته بندی

en: Include
fa: پیوست

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: here
fa: اینجا

en: Extension
fa: پسوند

en: Available
fa: در دسترس

en: Files directory
fa: پوشه فایل‌ها
