Deadwood (6.x-1.5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Development
he: פיתוח

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Category
he: קטגוריה

en: Include
he: כלול

en: Directory
he: סיפרייה

en: Not available
he: לא זמין

en: The primary identifier for a node.
he: המזהה הראשי עבור פריט תוכן.

en: Extension
he: הרחבה

en: Available
he: זמין
