Deadwood (6.x-1.5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Development
lt: Plėtojimas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Category
lt: Kategorija

en: Include
lt: Įterpti

en: Directory
lt: Katalogas

en: here
lt: čia

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: Extension
lt: Plėtinys
