Deadwood (6.x-1.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Development
ne: विकास

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग
