Deadwood (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Development
ar: التطوير

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Category
ar: التصنيف

en: Directory
ar: الدليل

en: here
ar: هنا

en: Not available
ar: غير متاح

en: Extension
ar: امتداد

en: Available
ar: متوفّر

en: Files directory
ar: دليل الملفات
