Deadwood (6.x-1.6) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം
