Decisions (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Question
ne: प्रश्न

en: Active
ne: सक्रिय

en: Vote
ne: मतदान

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: am
ne: पूर्वान्ह

en: Votes
ne: मत

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Visitor
ne: आगंतुक

en: Cancel your vote
ne: आफ्नो मत रद्द गर्नुहोस्
