Decisions (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Number
ro: Număr

en: remove
ro: elimină

en: Question
ro: Întrebare

en: Active
ro: Activ

en: Voting
ro: Votare

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Vote
ro: Votează

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Choices
ro: Alegeri

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: Votes
ro: Voturi

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Results
ro: Rezultate

en: You must fill in at least two choices.
ro: Trebuie să adăugaţi cel puţin două opţiuni.

en: Visitor
ro: Vizitator

en: Cancel your vote
ro: Anulează-ţi votul

en: Your vote was canceled.
ro: Votul a fost anulat.

en: cancel own vote
ro: anulează votul propriu

en: inspect all votes
ro: inspectează toate voturile

en: Choice @n
ro: Opţiunea @n
