Decisions (6.x-1.6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Active
az: Aktiv

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin
