Decisions (6.x-1.7) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Number
ar: رقم

en: remove
ar: إزالة

en: results
ar: النتائج

en: Question
ar: السؤال

en: Active
ar: نشط

en: Vote
ar: صوّت

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: am
ar: ص

en: pm
ar: م

en: Choices
ar: الخيارات

en: 1 vote | @count votes
ar[0]: صوت واحد
ar[1]: لا أصوات
ar[2]: صوتان
ar[3]: @count أصوات
ar[4]: @count صوتا
ar[5]: @count صوت

en: Votes
ar: الأصوات

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Results
ar: النتائج

en: Need more choices
ar: يحتاج خيارات أكثر

en: You must fill in at least two choices.
ar: يجب أن تملأ اختيارين على الأقل.

en: Visitor
ar: الزائر

en: Cancel your vote
ar: إلغاء صوتك

en: Your vote was canceled.
ar: تم الغاء تصويتك.

en: cancel own vote
ar: يلغي صوته

en: inspect all votes
ar: يفحص جميع الأصوات

en: Choice @n
ar: اختيار @n
