Decisions (6.x-1.7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
