Deck (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Update
ar: تحديث

en: Teaser
ar: موجز
