Delicious (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Tag
ar: وسم

en: Date
ar: التاريخ

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: edit
ar: تحرير

en: username
ar: اسم المستخدم

en: Display
ar: العرض

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Link URL
ar: رابط

en: User name
ar: اسم المستخدم
