Delicious (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: username
ca: nom d'usuari

en: password
ca: contrasenya

en: Display
ca: Visualització

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Tag Cloud
ca: Núvol d'etiquetes

en: Extended description
ca: Descripció ampliada
