Delicious (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Tag
ro: Marcaj

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Link
ro: Legătură

en: edit
ro: modifică

en: username
ro: utilizator

en: Display
ro: Afișaj

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Link URL
ro: URL Link

en: User name
ro: Nume utilizator
