Delicious (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: more
te: మరిన్ని

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Date
te: తేదీ

en: Link
te: లింకు

en: edit
te: మార్చు

en: username
te: వాడుకరి పేరు

en: Display
te: చూపు

en: User
te: వాడుకరి
